piątek, 18 lipca 2014

Your favourite book/music album/film that you like getting back to - wyzwanie blogowe [dzień 4].

Hmm...i tu mamy mały zonk, jak to się potocznie mówi. Czy mam książkę, film lub album muzyczny, do którego lubię wracać? Odpowiedź niestety brzmi nie...nie czytam książek dwa razy, filmy baaaardzo rzadko oglądam po raz kolejny, a albumy muzyczne to już w ogóle inna bajka, ponieważ słucham pojedynczych piosenek, które "wpadają mi w ucho".

Jednak, żeby nie było tak krótko i pusto w tym poście, napiszę Wam o książkach, które są moją miłością. Nie czytam dwa razy jednej książki, ponieważ stwierdzam, że jest jeszcze dużo innych, które czekają na przeczytanie:) Ale do czego zmierzam, polecę Wam autorki książek, które bardzo mi się podobały i których książek poszukuję będąc w bibliotece (ponieważ rzadko kupuję książki, chyba, że jest wyprzedaż w Biedrze za 9,99 zł, wtedy szaleję:)).

Joy Fielding, autorka bardzo wciągających książek, ja przeczytałam już prawie wszystkie, zostały mi jeszcze dwie:)


Jodi Picoult, która pisze równie wciągające książki, ale są one dość smutne, ciężkie i skłaniają do przemyśleń nad swoim życiem.

Charlotte Link pisze książki, które do końca trzymają nas w napięciu.

Pewnie jeszcze paru autorów by się znalazło, ale to są autorki, których książki biorę w ciemno i wiem, że się nie zawiodę:)

A Wy lubicie czytać książki? 
Może polecicie mi jakiś autorów?

2 komentarze:

  1. Ksiazki wygladaja zachecajaco :) Może keidys przeczytam jakas :)
    http://crossstitchandbracelets.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Joy Fielding czytałam W pajęczej sieci i Martwą naturę. Podobały mi się, lubię takie klimaty. Mogę ci polecić "Fałszywą Pamięć" Dean'a Koontz'a, raczej się nie zawiedziesz. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Proszę o nie reklamowanie swoich stron w komentarzach. Dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast