sobota, 19 lipca 2014

My ordinary day - wyzwanie blogowe [dzień 5].

Hej, a dzisiaj coś na co czekałam od samego początku wyzwania, czyli mój typowy dzień:)

Oczywiście każdy dzień jest inny i nie sposób mieć dwóch takich samych, dlatego napiszę Wam o tych rzeczach, które robię codziennie bez względu na to czy idę do pracy, czy mam wolne:)


1. Spacery z psami - obowiązkowe 3 lub 4 wyjścia dziennie, no niestety jeszcze nie nauczyłam moich psów korzystać z toalety;)

2. Trening - staram się trenować codziennie, robię treningi lżejsze lub cięższe z wykorzystaniem You Tuba. Oczywiście w lecie korzystam z uroków pogody i nie siedzę w domu, wtedy rower, rolki, dłuuuuugie spacery są wskazane i pływanie są wskazane.

3. Portale społecznościowe - jestem, niestety, uzależniona od Facebooka i Instagramu, więc codziennie tam jestem czy to na komputerze, czy na komórce:)

4. Zakupy - codziennie jestem na zakupach, bo nie uznajemy z mężem gotowania na zapas (tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach), lubimy codziennie zrobić sobie świeży posiłek.

5. Zdrowe odżywianie - od stycznia tego roku przestawiłam się na zdrowe jedzenie i staram się w tym wytrwać każdego dnia (niestety jestem tylko człowiekiem i czasem polegam na polu walki...ale zdarza mi się to już co raz rzadziej:))

I to by było na tyle, a u Was jak wygląda typowy dzień?


To już niestety koniec blogowego wyzwania...chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy tu zaglądali ze względu na tą akcję i mam nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej:)

Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Też cisnę na siłowni codziennie ;) z psiakami ma się rozumieć że też wychodzę kilka razy na dzień, najbardziej uwielbiam wyjścia wczesnym ranem, spacery mnie świetnie budzą. Ja się ciesze, że moje psy się nie nauczyły korzystać z toalety ;p;p, bo ominął by mnie piękny poranek i te ich figle spacerowe ;)
  Świetny post :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym mieć taki brzuch, jak Ty. Figurę masz, jak dla mnie extra :D Podziwiam za taką kondycję. Pieski są słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam osoby znajdujące w sobie mobilizację do ćwiczeń, u mnie niestety lenisto wygrywa...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Proszę o nie reklamowanie swoich stron w komentarzach. Dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast