czwartek, 6 grudnia 2012

Firmoo mam i ja:D

Hej, jak widzicie w tytule do mnie też odezwał się miły Pan Antonio i zaproponował współpracę z Firmoo i darmowe okularki:) Jako, że jestem krótkowidzem to propozycja bardzo mi się spodobała, bo mogłam sobie zamówić nowe oprawki, które na pewno w przyszłości wykorzystam.
Przedstawiać Wam firmy chyba już nie muszę, bo większość z Was, albo miała z nią styczność i otrzymała darmowe okulary, albo przeczytała u innych co to za firma.
Jeśli jeszcze któraś z Was nie wiem co to to jest zapraszam na ich stronkę: www.firmoo.com.

Jeśli chodzi o samą współpracę to przebiegała szybko i sprawnie, przebieg informacji był krótki, zwięzły i na temat. Okularki wybrałam na stronie, dałam znać o wyborze i po kilku dniach przesyłka została wysłana. Przez cały czas mogłam kontrolować przebieg mojej przesyłki dzięki stronie internetowej dostawcy i szóstego dnia po wysyłce dostałam moje zamówione okulary.

Teraz pokarzę Wam co zawierała przesyłka.

Tutaj podaję Wam link do okularów, które wybrałam:
 http://www.firmoo.com/eyeglasses-p-1020.html.
Oprawki są dostępne w dwóch kolorach niebieskim i czerwonym, ja postawiłam na czerwony:)Oczywiście mogłam spokojnie zobaczyć jak te okularki wyglądają na twarzy, bo na stronie jest taka możliwość i do tego nie ma tam jednej twarzy tylko są różne do wyboru i można zobaczyć je na różnych rodzajach twarzy. Można też załadować swoje zdjęcie, ale mnie się to akurat nie udało, bo moja przeglądarka utrudniała mi dostęp do tej funkcji, ale mimo to dałam radę:)

A tak okularki wyglądają na moim nosie:
Oczywiście pamiętajcie, że cały czas trwa program pierwszych okularów za free. Płacicie tylko za wysyłkę. Tutaj macie informacje o programie: http://www.firmoo.com/free-glasses.html.

Zapraszam Was do skorzystania z tej oferty, bo warto!
Ja jestem zadowolona z moich nowych okularków:)

A Wam jak się podobają?

7 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Proszę o nie reklamowanie swoich stron w komentarzach. Dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast