środa, 12 czerwca 2013

1 urodziny bloga:DHej, dzisiaj mija okrągły rok odkąd zaczęłam dla Was pisać i tworzyć makijaże. Nie sądziłam, że aż tyle wytrzymam, a to tylko dlatego, że czasem mój zapał szybko stygnie i zdarza mi się szybko kończyć zadania, których się podjęłam...A tu już rok i nie zapowiada się, żeby mi się to zmieniło:) Oczywiście są okresy kiedy mniej piszę, kiedy nie mam weny, ochoty, pomysłu...ale tak ma chyba każda z nas:)

Co więcej chcę zamieszczać na blogu rzeczy interesujące i dopracowane. Makijaże i recenzje muszą mnie zadowalać i wnosić coś do blogerskiego świata:) Może nie zawsze mi się to udaje, ale próbuję:)

Bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną, nie jestem autorką obleganego bloga, ale cieszę się z tego, że są osoby, które stale do mnie zaglądają i nie jest ich wcale tak mało:)

Robię to co lubię, szanujecie to i póki co nie spotykam się z nienawiścią i hejterstwem, choć przyznać muszę, że anonimowe komentarze wyłączyłam już na samym początku blogowania...

Mam nadzieję, że przez kolejny rok będzie Was coraz więcej, choć nie liczy się ilość tylko jakość, więc życzę sobie większej liczby STAŁYCH czytelników/czek:)

Pozdrawiam.

Przypominam jeszcze o ROZDANIU  na facebooku:

9 komentarzy:

  1. Wobec tego gratuluję Ci rocznej działalności Make-up freaku! Fajnie,że Twój blog istnieje i prężnie się rozwija, bo jest bardzo przydatny i uwielbiam do Ciebie zaglądać. Pracuj tak dalej i uszczęśliwiaj ciągle swoje czytelniczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. najlepszego !!!!!! no i gratulacje :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje za wytrwanie i życzę kolejnych lat istnienia bloga i kolejnych jego fanów! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Proszę o nie reklamowanie swoich stron w komentarzach. Dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast