czwartek, 20 listopada 2014

[TAG] Perfekcyjna Pani Domu...?

Hej, coś dawno mnie tu nie było, ale wracam i postaram się w najbliższym czasie wrzucić jakieś wariacje makijażowe, ale musi mi w tym pomóc jedna osóbka, która już powinna się szykować do działania;) Oczekujcie czegoś specjalnego, soon...
A tymczasem zapraszam na TAG, który bardzo mi się spodobał, a dlaczego, hmmm...chciałam Wam przybliżyć swoją osobę w troszkę innym wydaniu:)
Zapraszam, jeśli ktoś chce się dowiedzieć jaka z mnie Pani Domu...

1. Dwa obowiązki domowe, które lubisz robić w domu.
 
Hahaha...lubię robić w domu, obowiązki domowe? No way! Co do obowiązków domowych to żadnego z nich nie lubię na tyle, żeby go tutaj wymienić...sorry.2. Dwa obowiązki domowe, których nie lubisz robić w domu.

Dwa??? Za mało...czego nie lubię, proszę bardzo: ścieranie kurzy, zamiatanie, opróżnianie zmywarki, ładowanie zmywarki, sprzątanie, zmywanie podłóg...itd., itp...
Aaaaa i co najważniejsze w ogóle nie prasuję...tak to prawda! (mój mąż nie chodzi w koszulach, a wszystko w naszych szafach wisi na wieszakach i się nie gniecie:))3. Czy lubisz gotować? Jeśli tak to jaka jest twoja popisowa potrawa?
 
Hmm...lubię gotować, ale tylko wtedy kiedy mam na to ochotę:) Moja popisowa potrawa to gołąbki ponieważ kiedy pierwszy raz je zrobiłam mój mąż pochwalił mnie, że smakują tak jak te, które robiła jego mama:)
 
4. Podziel się dwoma trickami a'la Perfekcyjna Pani Domu.
 
Tricki...hmm chyba Wam się nie przydam...
Kurczę, ale jedną rzecz muszę Wam napisać. Jeśli chodzi o krojenie cebuli to zauważyłam pewną zależność, gdy kroję ją mając na oczach soczewki kontaktowe to nie płaczę, a w okularach łzy lecą jak grochy...czy ktoś z Was wie dlaczego tak jest? 
Wniosek, nie chcesz płakać przy krojeniu cebuli załóż soczewki kontaktowe;)

5. Wymień dwóch ulubieńców pani domu.
 
Wszystkie sprzęty domowe, które pomagają w ciężkich obowiązkach domowych dla mnie są na wagę złota:) Jeśli miałabym wymienić dwóch to chyba najbardziej lubię mój blender i pralkę;)

6. Mieszkanie czy dom?
 
Hmmm...trudne pytanie, ponieważ wiele razy się człowiek nad tym zastanawia i pewnie większość chciałaby mieć dom i ja też tak przez jakiś czas myślałam... Jednak po głębszym przemyśleniu kwestii stwierdziłam, że z moim zapałem do wykonywania obowiązków domowych chyba musiałabym wynająć sprzątaczkę, na którą po kupnie domu nie byłoby mnie stać, więc odpowiedź na to pytanie już znacie...;)

7. Kto prowadzi budżet domowy?
 
Odpowiedź jest jednoznaczna: mój mąż. Ja i prowadzenie budżetu to oksymoron...

8. Pedantka czy bałaganiarz?
 
I to pytanie jest dla mnie bardzo trudne. Problem w tym, że jestem pedantką w sensie takim, iż wszystko musi być na swoim miejscu, ułożone odpowiednio itp. Ale z drugiej strony to mój mąż zamiata całe mieszkanie kilka razy w tygodniu, bo mi to nie przeszkadza, w końcu będę sprzątać w sobotę;)

9. Jak wyglądałby Twój wymarzony dom?
 
Jak już wiecie z pyt. nr 6, że domu to ja mieć nie będę, ale można pomarzyć...
Byłby mały, przytulny, obowiązkowo z kominkiem, dużym ogrodem i sadem (o którym marzy mój mąż).
 
10. Tradycja wyniesiona z domu, którą praktykujesz do dziś?
 
Tradycja, którą praktykuję do dziś...hmmm...mieliśmy dużo tradycji w domu, ale ja chyba żadnej z nich nie praktykuję do dziś...udaje mi się sprzątać w sobotę jak zawsze robiliśmy w domu, ale nie zawsze...


Jeśli ktoś z Was dobrnął do tego momentu to bardzo dziękuję za uwagę i tak wiem ten TAG powinien się nazywać Ch****a Pani Domu, bo niestety inaczej się mnie nazwać nie da...
 
I małe podsumowanie:
 
 


 Pozdrawiam:*

1 komentarz:

  1. Patent z soczewkami 100% sprawdzony!;) raz trafiła mi się taka cebula że mąż który siedział w pokoju przy kuchni musiał się ewakuować a ja nic- nie ruszyło mnie;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Proszę o nie reklamowanie swoich stron w komentarzach. Dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog template designed by SandDBlast